• Офіційний водний партнер
  • Титульний спонсор
  • Партнери дистанцій

Відправка та отримання стартових пакетів

РЕЄСТРАЦІЯ

 

Реєстарція на 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON 2020 ONLINE складається з двох етапів: ранньої та пізньої.

Рання реєстрація триває до 23:50 10 вересня. Рання реєстарція означає, що учасник отримає стартовий пакет з медаллю ДО забігу на відділення «Нової Пошти», вказане під час реєстрації.

З 23:50 10 по 18:00 19 вересня триває пізня реєстрація. Пізня реєстрація означає, що учасник отримає електронний стартовий номер на електронну пошту ДО забігу (і за бажанням може його роздрукувати самостійно), а стартовий пакет з медаллю – через 21 день ПІСЛЯ забігу.

Реєстрація на 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON 2020 ONLINE закривається о 18:00 19 вересня (за наявності вільних слотів).

 

ФОРМУВАННЯ ТА ВІДПРАВКА СТАРТОВИХ ПАКЕТІВ

 

Стартові пакети для учасників, які були зареєстровані на офлайновий захід і перенесли реєстрацію в онлайн-формат, а також для тих, хто зареєструвався під час ранньої реєстрації формуватимуться на надсилатимуться в період з 14 по 17 вересня. Учасник отримає стартовий пакет ДО забігу на відділення «Нової Пошти», яке він вказав під час реєстрації.

 

Перевірити та додати номер відділення НП та його адресу можна в особистому кабінеті у вкладці «Замовлення». Якщо номера відділення немає, його можна додати, натиснувши «Додати доставку».

 

 

Стартові пакети для учасників, які зареєструватися в період з 23:50 10 вересня по 18:00 19 вересня під час пізньої реєстрації, формуватимуться на надсилатимуться після забігу. Ці учасники отримають свої стартові пакети через 21 день ПІСЛЯ забігу. Відправка стартових пакетів для зареєстрованих під час пізньої реєстрації запланована на 14-16 жовтня. При цьому іменні стартові номери вони отримають на електронну пошту до забігу і зможуть самостійно роздрукувати їх.

Всі учасники отримують стартові пакети ЛИШЕ у відділенні «Нової Пошти». Масова видача стартових пакетів напередодні забігу не відбувається.

 

❗️ Учасники, які перебувають за кордоном та планують здійснювати забіг за межами України отримають стартовий пакет через 21 день ПІСЛЯ забігу незалежно від періоду реєстрації. Аби отримати стартовий пакет, учасникам з-за кордону потрібно додатково придбати сертивікат на доставку в магазині Run Ukraine.

 

ВМІСТ СТАРТОВОГО ПАКЕТА

 

 Стартовий пакет учасника на дистанції 21.0975 км містить:

 

Стартовий пакет учасника на дистанції  10  км містить:

 

Стартовий пакет учасника на дистанції 4.2 км містить:

 

Стартовий пакет учасника на дистанції  Team 4х10 км містить:

 

Стартовий пакет учасника на дистанції 4.2 км, Nordic Walk, Security Cup містить:

 

Стартовий пакет учасника на дистанції Team 4х21.0975 км містить:

 

Стартовий пакет учасника на дистанції Team 2х21.0975 км містить:

 

❗️❗️❗️ МЕДАЛЬ ФІНІШЕРА надсилається разом зі стартовим пакетом учасника.

 

ЯК ОТРИМАТИ СТАРТОВИЙ ПАКЕТ

 

Учасник повинен отримати стартовий пакет у відділені «Нової Пошти» протягом семи днів з моменту прибуття стартового пакета до відділення. Через 7 днів пакет буде повернуто організатору. Повторна відправка стартового пакета здійснюється за рахунок учасника.

❗️ Якщо учасник не отримав повідомлення з НП щодо посилки до 16-17 вересня, рекомендуємо самостійно звернутися до відділення НП, на яке має прийти стартовий пакет, і спитати статус посилки за власним номером телефону. Оскільки були випадки, коли повідомлення про посилку не надходило, а посилка очікувала у відділенні.

У день видачі стартового пакету право власності на товар переходить до учасника, незалежно від того, з’явився він чи ні. Якщо він не з’явився, організатори беруть на себе збереження товару протягом одного календарного місяця з дня забігу. Протягом календарного місяця з дня забігу учасник може або отримати його безпосередньо від організаторів, або оформити пересилку товару поштою за свій рахунок. Після закінчення одного календарного місяця з дня забігу з організаторів знімається будь-яка відповідальність за збереження товару, і вони отримують право утилізувати його в будь-який момент.

Учасник забігу, який не мав можливості взяти участь у забігові, може отримати стартовий пакет протягом 30 календарних днів після проведення заходу в офісі організатора, повідомивши про це через електронну пошту: [email protected], або залишити прохання надіслати стартовий пакет на вказану адресу. Доставка стартових пакетів здійснюється за рахунок замовника. За можливості організатор залучає партнерів для надання безкоштовної доставки.

 

Давай #бігтиразом онлайн на 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON 2020 ONLINE!