До старту
залишилось
sponsor

Самостійна підготовка

Програми підготовки на дистанції 21 км, 10 км, 4.2 км 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON

Компанія Run Ukraine вже десять років організовує наймасштабніші бігові події в Україні. Ми бачили, як тисячі спортсменів перетинають фінішну лінію, які незабутні емоції вони відчувають, коли отримують заслужену медаль, і добре розуміємо, що запорукою гарного самопочуття під час і після забігу є ретельна та якісна підготовка до нього.

Розуміючи, що не кожен учасник може дозволити собі персонального тренера, команда Run Ukraine разом з титулованими спортивними тренерами вирішила скласти заочні програми підготовки на основні дистанції 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON.

Сподіваємось, ці програми допоможуть вам підготуватись до забігу та вийти на старт впевненими у власних силах. Повний розклад тренувань ви знайдете у вашому особистому кабінеті, а наразі пропонуємо вам ознайомитись з розкладом на перший тиждень.

Rexona mini-marathon 4.2 km

Великі досягнення починаються з малого, тому дистанція міні-марафону ідеально підходить для тих, хто лише починає свою бігову історію. 4.2 км — це 1/10 повного марафону та єдина “доросла” дистанція, на яку можна зареєструватись з 13 років. Незважаючи на те, що дистанція невелика, нехтувати підготовкою в жодному разі не варто. Аби мати добре самопочуття на фініші й уникнути травм, скористайтеся нашою програмою підготовки.

10 км

Бігове ком’юніті значно збільшилось за останні декілька років за рахунок бігунів-любителів і спортивних ентузіастів. Вони вже не новачки, аби обирати міні-марафонську дистанцію, але й не так добре підготовлені, аби долати півмарафон. Саме для таких бігунів існує дистанція 10 км, і за нашими статистичними даними ця дистанція збільшує коло прихильників найшвидше. Якщо ви серед тих, хто зареєструвався на дистанцию 10 км, підготуватися до забігу вам допоможе наша програма тренувань.

21.0975 км

Цей тренувальний план допоможе тим, хто планує подолати основну дистанцію 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON і готується до важливої події у своєму житті. Відсьогодні й до старту 5 квітня ви зможете пройти повний курс підготовки й подолати 21.0975 км у задоволення.

Ми турбуємось про ваше здоров’я та наголошуємо на тому, що півмарафон — це серйозна дистанція, а програма підготовки до нього розрахована на тих бігунів, які вже мають за плечима участь хоча б в одному старті на дистанції 10 км.

Наші тренери:

4.2 км + 10 км

Олександра Азарова — майстриня спорту, рекордсменка України серед молоді на дистанції  півмарафону, переможниця та призерка чемпіонатів України, переможниця Чемпіонату світу на марафонській дистанції серед поліцейських. Розробила програми підготовки для тих, зареєструвався на дистанції 4,2 км і 10 км.

21.0975 км

Сергій Романчук — головний тренер штатної збірної команди України з легкої атлетики, створив для вас програму підготовки до півмарафонської дистанції.