До старту
залишилось
sponsor
  • Партнери дистанцій
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний спонсор
  • Офіційний продуктовий партнер
  • Титульний партнер Бігової Ліги Українських Мейджорів
  • Партнери дистанцій
До старту
залишилось
sponsor

Пакетні реєстрації на Under Armour Ukrainian Majors Running League 2020 Online

 

Справжня пригода має тривати довго! Тому ми пропонуємо купити пакетну реєстрацію на всі заходи Бігової Ліги Українських Мейджорів від Run Ukraine, які цьогоріч відбудуться у новому форматі — у форматі ОНЛАЙН. 

 

Нагадаємо, що у 2020 році Under Armour Ukrainian Majors Running League 2020 Online складатиметься з 5 стартів: Київського півмарафону і марафону, Львівського, Одеського та Дніпровського півмарафонів. Харківський та Запорізький півмарафони перенесено на 2021 рік. 

 

Отже, за 2200 грн. можна придбати пакетну реєстрацію на всі 5 стартів Бігової Ліги:

 

 

Учасники, які обрали пакетну реєстрацію та пробігли всі 5 стартів, окрім медалі за кожен окремий старт, отримають ще й медаль фінішерів Ліги.

 

Механіка придбання пакетної реєстрації проста:

 

КРОК 1. 

Визначаєш, на які заходи та дистанції бажаєш зареєструватися (ти можеш реєструватися на різні дистанції, не обов’язково обирати одну дистанцію на всі забіги).

 

КРОК 2.

Купуєш пакетну реєстрацію в нашому магазині.

 

КРОК 3.

Чекаєш на дзвінок від нашого менеджера протягом 24 годин після придбання реєстрації або з понеділка, якщо купив пакетну реєстрацію на вихідних.

Меденжер повідомить тобі спеціальний промокод, за допомогою якого ти зможеш рареєструватися на обрані забіги та дистанції.

 

КРОК 4.

Пройди реєстрацію у своєму особистому кабінеті, використовуючи промокод.

 

КРОК 5.

Підготуйся до забігу та біжи!

 

 

 

 

Що робити тим, хто вже придбав пакетні реєстрації на 3, 4, 5, 6 офлайнових забігів у 2020 році?

УВАГА! Для того, щоб скористатися наведеними можливостями, напишіть на [email protected] до 31 липня 2020 року ВКЛЮЧНО. В іншому випадку ваша реєстрація буде автоматично перенесена на участь в онлайн-форматі із зарахуванням різниці у вартості на кешбек-рахунок.

 

Що робити тим, хто придбав пакетну реєстрацію на ВСІ старти Under Armour Ukrainian Majors Running League 2020?

УВАГА! Для того, щоб скористатися наведеними можливостями, напишіть на [email protected] до 31 липня 2020 року ВКЛЮЧНО. В іншому випадку ваші реєстрації на заходи Ліги 2020, які будуть проведені  онлайн, будуть автоматично перенесені на участь в онлайн-форматі із зарахуванням різниці у вартості на кешбек-рахунок, а реєстрації на Харківський та Запорізький півмарафони будуть автоматично перенесені на 2021 рік.