• Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер
  • Партнер дистанції 10км
  • Генеральний спортивний партнер

Новини

12.05.2015

Виставка Sport Expo UA: коли все бігове і найкраще – під одним дахом!

 

Виставка Sport Expo UA: коли все бігове і найкраще – під одним дахом!

24-25 квітня в Києві пройшла масштабна виставка, присвячена спортивним технологіям і екіпіровці. “Весь спорт – тут!” Свідчить слоган Sport Expo UA, близько сотні стендів спортивних компаній його підтверджують.

24 квітня свої двері для відвідувачів відкрила наймасовіша спортивна виставка в Україні Sport Expo UA. Для столичних прихильників здорового та активного способу життя в дворику НСК “Олімпійський” були зібрані під одним дахом топові світові та вітчизняні бренди-виробники одягу, технічних аксесуарів, харчування та спеціальних для бігу приладів. Все це спортивно-продуктове багатство розмістилося на 420 квадратних метрах.

За два дні виставки – 24 і 25 квітня – українські бігуни і любителі спорту отримали можливість оцінити, протестувати і придбати останні новинки спортивного екіпірування та бігових технологій. До того ж, у другій виставковий день організатори Sport Expo UA 2015 організували цикл спеціалізованих лекцій про біг та спорті. Любителі бігу могли дізнатися, як уберегти себе від травм, як правильно вибирати спортивну білизну, як правильно готуватися до напівмарафону. Своїми порадами та досвідом у Київ, на виставку Sport Expo UA 2015, приїхали поділитися організатори Черновецького і Білоруського напівмарафон, крім того, в секрети проведення Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015 відвідувачів присвятив засновник змагань Дмитро Черницький.

В рамках заходу був також представлений унікальний спортивний проект «Гонка нації» – вражаючі змагання з перешкодами, аналогів якому в Україні ще не було. На виставці у всіх бажаючих була не тільки можливість задати питання організаторам, але й ознайомитися з перешкодами і випробувати себе на витривалість.

До того ж, традиційно, на виставці на території НСК “Олімпійський” всі учасники Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015 змогли отримати свої стартові пакети напівмарафону.

У загальній складності, виставку відвідало близько 10 000 відвідувачів. Далі буде. Як обіцяють організатори, виставка, яка, до слова, вже стала другою у своїй історії (перша була організована у вересні 2014 року в Українському домі), проводитиметься на постійній основі двічі на рік – напередодні Київського напівмарафону (квітень) і марафону (вересень ). Бігова культура Києва стає все популярнішою, а якщо так, то логічна необхідність збирати всі бігове і найкраще – під одним дахом.