• Офіційний водний партнер
  • Титульний спонсор
  • Партнери дистанцій

Для ЗМІ

03.04.2019

Відкрито акредитацію ЗМІ на 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon!

 

Шановні журналісти!

Запрошуємо вас на 9-й міжнародний київський півмарафон 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon, який відбудеться 6 та 7 квітня.

Прийом заявок онлайн триватиме до 05.04.2019 року включно.

Акредитуватись можна безпосереднього в день заходу 6 квітня у палатці “Інформація” на ВДНГ з 10:00 та 7 квітня з 07:30 до 8:30 у готелі Radisson Blu Hotel, який розташований біля зони старту та фінішу та у “Зоні гостинності”, де й відбуватиметься видача бейджів акредитації для ЗМІ.

 

Попередня акредитація ЗМІ на захід обов’язкова за https://goo.gl/eJTQX8

 

Звертаємо вашу увагу, що цьогорічний 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon відбуватиметься протягом двох днів 6 та 7 квітня.

6 квітня на території ВДНГ проходитиме забіг на міні-марафонську дистанцію 4.2 км, сімейний забіг на 1 км Family Walk та дитячі старти: на 1 000 м, 800 м, 500 м, 200 м та 100 м. Це буде повноцінно сімейне свято на свіжому повітрі, серед природи та з новими емоціями. Емоціями драйву, ейфорії та перемоги.

 

7 квітня на старт дистанцій 10 км та 21,095 км вийдуть учасники з України та інших країн світу, аби насолодитись мальовничими пейзажами історичного міста.

Маршрут головної дистанції 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon традиційно пролягатиме в одне коло мальовничими вулицями міста. У порівнянні з минулим роком він зазнав невеликих змін. Ознайомитися з повним маршрутом можна на офіційному сайті в розділі “Маршрути”.

 

Долучитися до міжнародної бігової спільноти та перевірити свої сили можуть як початківці, так і досвідчені бігуни.

На різних дистанція очікуються зіркові учасники: президент Торгово-промислової палати Геннадій Чижиков, народний депутат Єгор Соболєв, телеведучі Марічка Падалко, барабанщик гурту Brunettes Shoot Blondes Роман Соболь, телеведучий та керівник авторської групи “95 кварталу” Артем Гагарін, телеведучий Слава Варда, телеведуча, модель та переможниця конкурсу “Міс Україна Всесвіт -2014” Аня Андрес, телеведучий та шоумен Анатолій Анатоліч та багато інших.  

 

В рамках київського півмарафону відбудеться престижний міжнародний Чемпіонат Балканських країн.

Цього року організатор заходу, компанія Run Ukraine очікує на 13 тисяч учасників із 50 країн світу.

З програмою заходу ви можете ознайомитися за посиланням на офіційному сайті події.