• Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер
  • Партнер дистанції 10км
  • Генеральний спортивний партнер

Новини

12.12.2019

Відкрита реєстрація на міжнародний київський півмарафон 10th Kyiv Half Marathon 2020

У Києві 4-5 квітня відбудеться 10th Kyiv Half Marathon – деcятий ювілейний міжнародний Київський напівмарафон, який вже став традицією для міста і його жителів. Це єдиний біговий захід в Україні та четвертий півмарафон у світі, який отримав статус Silver Label від World Athletics – міжнародної асоціації, що об’єднує 214 легкоатлетичних федерацій з усього світу. 

Київський півмарафон відкриє сезон бігової ліги Ukrainian Majors Running League 2020 від компанії Run Ukraine, яка об’єднує сім бігових заходів у різних містах України. Організатори очікують на 16 500 учасників. По 1 долару США за кожного фінішера Київського півмарафону буде спрямовано на благодійність.

Ювілейний Київський півмарафон – це подія, яка задає усьому українському біговому ринку найвищі стандарти. Ми – про якість, про відповідальність, ми – про людей та емоції, які ми їм даруємо. І отримання престижного статусу Silver Label, до якого ми йшли десять років – це реальне визнання  Kyiv Half Marathon на міжнародному рівні”,– поділився генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький. – Наступного року Біговій Лізі 5 років. План перших п’яти років  виконано: ми заклали фундамент і дали поштовх розвитку українського бігового ринку. Лише у 2019 році в Україні понад 100 тисяч людей взяли участь у різних бігових подіях. І роль Run Ukraine у цьому процесі важко переоцінити”.

Забіги Київського півмарафону відбуватимуться у два дні на двох різних локаціях: на ВДНГ та у центрі Києва. У суботу, 4 квітня, на ВДНГ стартуватимуть наймолодші бігуни, а також учасники забігів з собаками. Цього ж дня на Контрактовій площі відбудуться старти дистанцій 4.2 км та 10 км. У неділю, 5 квітня, стартуватимуть учасники головної дистанції – 21 км, а також естафети та команди.

Під час Київського півмарафону відбудуться забіги для бігунів різного рівня підготовки, від 4.2 км до 21 км, естафетні та командні забіги, безкоштовна “ветеранська десятка” для ветеранів АТО, дитячі забіги, змагання зі скандинавської ходьби, а також забіги з собаками. Вперше бігуни, які подолають дистанцію мінімарафону 4.2 км, також здобудуть медалі.

Призовий фонд 10th Kyiv Half Marathon значно збільшиться в порівнянні з минулим роком. У цьому році він становить 629 350 гривень. В абсолюті серед жінок та чоловіків буде нагороджено по 8 найшвидших атлетів, які отримають призові від 100 до 2000 доларів. Також будуть нагороджені призери у вікових категоріях, найшвидші команди та естафети.

Організатори підкреслюють важливість завчасної підготовки до забігу і рекомендують вже починати тренування тим, хто планує вперше пробігти півмарафон, а також повідомляють, що на сайті заходу будуть розміщені освітні та тренувальні матеріали для усіх охочих.

Маршрут півмарафону, як і завжди, буде пролягати мальовничими вулицями міста, об’єднуючи історичну частину міста з урбаністичної і парковою зоною Труханового острова. Старт і фініш – на Контрактовій площі. Нагадаємо, що даний маршрут сертифікований AIMS і не змінюється упродовж років.

Вперше Київський міжнародний напівмарафон Kyiv Half Marathon вперше був проведений в 2011 році, а вже в 2015 році став повноправним членом Асоціації міжнародних марафонів (AIMS). Крім того, захід пройшов сертифікацію Європейської асоціації легкої атлетики і отримав найвищу оцінку якості – “5 зірок”.

 Kyiv Half Marathon – це перший етап Ukrainian Majors Running League, яка об’єднує сім бігових змагань в шести містах України: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові та Запоріжжі. Учасники, які пробіжать всі забіги Ліги в 2020 році, отримають особливу медаль фінішера Ліги українських мейджорів.

 

Реєстрація на офіційному сайті заходу – http://workua.kyivhalfmarathon.org/ 

 

Організатор – Run Ukraine

 

Контакти:

Анастасія Руссу

моб.тел: +380 50 178 11 68

email: [email protected]

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]