• Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер
  • Партнер дистанції 10км
  • Генеральний спортивний партнер

Для ЗМІ

19.04.2017

Учасники та фандрайзери забігу “Переможці” зібрали 265 329 гривень 05 копійок ветерану АТО

Під час першого благодійного забігу “Переможці”, що пройшов 9 квітня в рамках сьомого Київського півмарафону,  учасники зібрали 265 329 гривень 05 копійок. Серед них 100 000 гривень отримані завдяки реєстрації учасників на забіг, решта – результат фандрайзингу на платформі Української біржі благодійності. До забігу долучилися відомі українці: дизайнер Андре Тан, співачка Світлана Тарабарова, фронтмент гурту СКАЙ Олег Собчук, генеральний продюсер UFW Володимир Нечипорук, а також куратор проекту “Переможці” Соломія Вітвіцька.

Зібранні гроші будуть використані на придбання спортивного протеза й наколінника для учасника проекту «Переможці» Олексія Аванесяна та на психологічну реабілітацію ветеранів АТО.

Нагадуємо, забіг “Переможці” присвячений однойменному мультимедійному проекту ТСН від телеканалу “1+1”. Мета забігу – допомогти ветеранам АТО придбати спортивні протези  кінцівок.

Благодійні забіги «Переможці» відбудуться цього року також в Дніпрі (28 травня), Одесі (25 червня), у Львові (29 жовтня) та в Києві (8 жовтня).