• Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер
  • Партнер дистанції 10км
  • Генеральний спортивний партнер

Новини

24.03.2016

Олімпійська призерка Ірина Ліщинська стала спортивним директором Run Ukraine

IMG_5630Відома українська легкоатлетка Ірина Ліщинська стала спортивним директором Run Ukraine, в її безпосередні обов’язки входить – вибудовування комунікації з міжнародними спортивними асоціаціями IAAF, AIMS, також запровадження нової спортивної системи, яка буде націлена на залучення знаменитих іноземних спортсменів. Крім того, тепер особлива увага буду приділятися співпраці з ФЛАУ.

– З Ірою ми працюємо не один рік, вона мені дуже імпонує як особистість та спеціаліст, – відповідає засновник і генеральний директор “Run Ukraine” Дмитро Черніцький.- Я радий, що на сьогодні ми можемо запрошувати експертів такого рівня для розвитку бігової культури. Плани, які ми пов’язуємо з роботою Іри, дуже серйозні.

Ми плануємо проведення чемпіонату України з півмарафону, створення першої української бігової ліги для любителів. Ми плануємо підвищення призових фондів та створення умов для професійних бігунів. З підвищенням рівня спортивного професіоналізму виграють усі,а особливо – любителі, оскільки заходи будуть видповідати суворим міжнародним нормам. Наша ціль – це здобуття найпрестижнішої сертифікації в категорії шосейних забігів IAAF. На виконання цих завдань у нас підуть наступні 10 років.

Сама Ірина Ліщинська, традиційно, заряджена на великий об’єм роботи, не бентежиться тим, що посаду спортивного менеджера вона буде поєднувати з роботою менеджера бігового клубу Run Base Kyiv.

– Мені вже доводилося займатися організацією Чемпіонату світу з легкої атлетики в 2013 році, в якому взяли участь громадяни 152 країн – після цього мені вже нічого не страшно, – зазначає Ліщинська.

– У нас є команда професіоналів, всі ми одержимі ідеєю залучення в нашу країну масового спорту, ми хочемо зробити націю більш “біговою” та “здоровою”. Тому разом, одним фронтом, будемо об’єднувати нашу бігову Україну і підвищувати рівень наших заходів.

В кінці березня буде запущена бігова ліга Run Ukraine League, яка поєднає п’ять наймасштабніших бігових заходів у змагання, а також буде створена власна рейтингова система та призовий фонд. Крім того, в найближчі плани Run Ukraine входить проведення чемпіонату України з півмарафону в рамках Київського півмарафону в 2017 році. Більш тривалі плани – включення всіх заходів Run Ukraine League до бігової серії IAAF.

Nova Poshta Kyiv Half Marathon (17.04)

Dnipro Half Marathon (22.05)

Odessa Half Marathon (26.06)

Wizz Air Kyiv Half Marathon (09.10)

Lviv Half Marathon (23.10)