• Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер
  • Партнер дистанції 10км
  • Генеральний спортивний партнер

Новини

05.03.2020

Офіційна заява Run Ukraine у зв’язку з коронавірусом COVID-19 від 5.03.2020

У зв’язку зі спалахом коронавірусу у світі та останніми заявами української влади компанія Run Ukraine провела консультативну нараду щодо проведення Київського міжнародного півмарафону WORK.UA KYIV HALF MARATHON 4-5 квітня цього року.

В Run Ukraine створено оперативний штаб, який постійно моніторить стан захворюваності та реагуватиме на зміну епідеміологічної ситуації в Україні. 

Ми в Run Ukraine розробляємо правила та процедури, які допоможуть гарантувати безпеку учасників та волонтерів, послуговуючись порадами експертів та світовою практикою. 

 

Нижче наведені вже затверджені процедури, які будуть реалізовані під час проведення заходу 4-5 квітня.

 

Ми уважно слідкуємо за ситуацією та перебуваємо у постійному контакті з Міністерством охорони здоров’я України. 

Просимо не панікувати та не поширювати фейки. Джерелами офіційної інформації стосовно поширення коронавірусу в Україні та превентивних заходів є заяви МОЗ, Кабінету міністрів та КМДА.

Рекомендації для учасників від головного лікаря заходу та завідувача відділу медицини катастроф КНП “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва” Павла Пермякова:

“Щоб знизити ризик інфікування коронавірусом, варто частіше мити руки, використовувати засоби для дезінфекції рук, уникати близького контакту з зараженими людьми, а також не торкатися рота, носу й очей немитими руками. Кашляти й чхати варто у носову хустинку або серветку, бажано одноразову, після чого її потрібно викинути й помити руки”, – радить Павло Пермяков.

Окрім цього лікар рекомендує тимчасово утриматися від відвідування країн, де коронавірус набув значного поширення. Передусім це стосується поїздок до Китаю, Південної Кореї, Італії, Ірану, Японії, Франції, Німеччини, Іспанії та Сингапуру. Слідкувати за статистикою захворюваності в світі можна на сайті ВООЗ.

 

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) не наклала жодних обмежень на туристичні поїздки.

Поради щодо безпеки для подорожуючих можна переглянути на сайті організації:

https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/travel-advice

Також радимо ознайомитися з базовими превентивними заходами проти коронавірусу:

https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/advice-for-public