• Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер
  • Партнер дистанції 10км
  • Генеральний спортивний партнер

Новини

28.04.2015

Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015: 6200 учасників

26 квітня у серці столиці, на Контрактовій площі, вже вп’яте за свою історію відбувся Nova Poshta Kyiv Half Marathon

Близько 6200 бігунів із 40 країн світу цієї неділі, 26 квітня, взяли участь у міжнародному Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015. Бігове містечко на Контрактовій площі кишіло людьми: більше 25 000 відвідувачів. На жаль, спортивне свято у 2015 році запам’ятається не лише позитивними подіями та щасливими світлинами: загинув фінішер дистанції 21,0975 км.

26 квітня у серці столиці, на Контрактовій площі, вже вп’яте за свою історію відбувся Nova Poshta Kyiv Half Marathon. Цифри цьогоріч перевершили всі очікування – 6200 учасників віком від 4 місяців до 78 років, 40 країн світу, більше 25 000 спортивних туристів у біговому містечку та кілька тисяч вздовж маршрутів півмарафонських забігів.

Переможцем ключової дистанції – 21,0975 км – став киянин Юрій Росюк з результатом 01:06:51, серед жінок найуспішніше напівмарафонську дистанцію подолала також жителька Києва Віта Потерюк, її час – 01:19:52.

Всі переможці Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015:

Біг:

 Ролери:

Детальніше з усіма результатами Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015 можна ознайомитися на офіційному сайті заходу – workua.kyivhalfmarathon.org/uchasniki.

На жаль, бігове свято спорту принесло як чимало позитивних емоцій, так і гіркоту втрати. Вперше за 5-річну історію проведення змагання Київський напівмарафон втратив учасника. 28-річний Олександр Іщенко (стартовий номер – 237) пробіг напівмарафонську дистанцію за 01:42:43, ставши 386-им бігуном дистанції. Відразу по фінішеві спортсмену стало зле. Олександр на момент першого контракту з працівниками швидкої був при тямі, й оперативно отримав першу медичну допомогу, однак життя бігуна врятувати не вдалося.

Дмитро Черніцький, засновник Nova Poshta Kyiv Half Marathon: “Це страшна втрата, і вся команда Run Ukraine висловлює близьким Олександра найщиріші співчуття. Звісно, зараз жодні слова не зможуть допомогти сім’ї учасника оговтатися після такого горя. Олександр на дистанції показав дуже хороший результат, він біг у інтенсивному темпі – приблизно 05:05-05:10 за 1 км. У нас, як організаторів, не було жодних підстав не допускати цього учасника на дистанцію. Цьогоріч ми вперше ввели практику – обов’язкових медичних довідок для бігунів дистанцій 10 км та більше. Олександр Іщенко був допущений до змагань лікарем приватної клініки, оригінал медичної довідки був переданий в оргкомітет напівмарафону. На жаль, летальні випадки на біговому маршруті марафонів не поодинокі, та Run Ukraine не залишить без підтримки сім’ю Олександра Іщенка”.

Наразі причини загибелі спортсмена встановлюються: результати стануть відомими після судмедекспертизи.

Зазначимо, що 26 квітня на території бігового містечка Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015 та по маршруту дистанцій чергували десять  карет швидкої допомоги, 27  працівників «Червоного Хреста» та працівники бригад «МоtоHelp».

Також, у рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015 відбувся благодійний «Забіг заради майбутнього» на 2 км.  Всі зареєстровані учасники цього забігу пожертвували кошти на придбання обладнання до реанімаційного відділення у Київській міській дитячій клінічній лікарні № 1. У забігові взяли участь українські зірки та паблісіті -, олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова, гравець Національної збірної з баскетболу Вячеслав Кравцов, фронтмен гурту «Бахрома», радіоведуча Міріам Драгіна тощо. Переможцем дистанції став  Станіслав Маслов, котрий отримав у подарунок стильний аудіобокс Pototskiy Vintage.

Відзначимо, що на різних дистанціях разом з киянами та гостями столиці 26 квітня на Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015 побігли відомі музиканти, громадські діячі й публічні персони – екс-прем’єр міністр Словаччини Мукулаш, Дзуринда, депутати Європарламенту – Діта Харанзова (Чехія) та Іван Штефанець (Словаччина), представник Єврокомісії Роман Баб’як, олімпійська віце-чемпіонка з легкої атлетики Ірина Ліщинська, художниця Марина Лапа, телеведучі Марічка Падалко та Анатолій Анатоліч тощо.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Вікторія Веремієнко

PR&Media coordinator

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]

site: workua.kyivhalfmarathon.org