• Офіційний водний партнер
  • Титульний спонсор
  • Партнери дистанцій

Новини

17.09.2020

ЛЕКЦІЯ: Біг у стилі “Ногибоги” – Діма Коваленко та Павло Уваров

 

Продовжуємо серію лекцій в очікуванні 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON 2020 ONLINE та 5th TAVRIA V ODESA HALF MARATHON 2020 ONLINE!

 

Коли ти лише приходиш у біг, ти починаєш гуглити все на світі. І потрапляєш на їхній сайт. Ти набираєшся досвіду, набігаєш кілометри і починаєш звертати увагу на дрібниці. І знову опиняєшся на їхньому сайті. Обираючи кросівки, ізотоніки, плануючи маршрути для пробіжок, готуючись до чергового старту ти рано чи пізно зайдеш на сайт “Ногибоги”, щоб набратися корисної інформації, мотивації, натхнення, або й просто похихотіти над мемами, які зрозуміють тільки бігуни. 

 

Зараз “Ногибоги” – це найпотужніше українське медіа про біг. А як вони розпочинали, цієї п’ятниці вам (і нам) розкажуть співзасновники “Ногибоги” Діма Коваленко та Павло Уваров. 

 

 

Лекція відбудеться 18 вересня о 19:00 на фейсбук-сторінках Kyiv Half Marathon і Odesa Half Marathon у Facebook та на інстаграм-сторінці Run Ukraine.

 

Під час лекції Діма Коваленко та Павло Уваров розкажуть про таке:

Участь у лекції безкоштовна.

А серед глядачів лекції, які поставлять найкрутіше запитання, ми розіграємо подарунки від НогиБоги 🙂 Готуйтеся!

 

Зустрінемося на наших офіційних фейсбук-сторінках Kyiv Half Marathon і Odesa Half Marathon у Facebook та на інстаграм-сторінці Run Ukraine 18 вересня о 19:00.

Давай готуватися #бігтиразом 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON 2020 ONLINE та 5th TAVRIA V ODESA HALF MARATHON 2020 ONLINE!