До старту
залишилось
  • Титульний спонсор
До старту
залишилось

Новини

11.03.2020

Офіційна заява Run Ukraine у зв’язку з коронавірусом COVID-19 від 11.03.2020

У зв’язку з останніми рішеннями Кабінету Міністрів та Київської міської державної адміністрації про тимчасове обмеження масових заходів в Україні компанія Run Ukraine провела консультативну нараду щодо проведення Київського півмарафону 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON 2020 4-5 квітня.

Run Ukraine не розглядає варіант скасування заходу. Київський міжнародний півмарафон 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON буде проведений у 2020 році, але в інші дати, у другій половині року. 

Наразі ми проводимо перемовини з КМДА стосовно нової дати проведення Київського міжнародного півмарафону. Нову дату 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON 2020 буде анонсовано після погодження її з міською владою, 31 березня 2020 року.

Ми ні на хвилину не припиняємо роботу над організацією цієї грандіозної бігової події. Не менше ніж кожен з вас ми прагнемо того, щоб 16 500 бігунів вийшли на свої старти та здобули найголовнішу перемогу у житті – перемогу над собою. У цей непростий час ми продовжуємо рухатися вперед і закликаємо вас не зупинятися та бігти до нових перемог і звершень.

Run Ukraine з вами.

Адже саме про це ми говоримо щоразу, коли запрошуємо #бігтиразом