До старту
залишилось
  • Партнери дистанцій
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний спонсор
  • Партнери дистанцій
  • Офіційний продуктовий партнер
  • Титульний партнер Бігової Ліги Українських Мейджорів
До старту
залишилось

Новини

26.04.2019

Компанія Run Ukraine оголосила результати Фандрайзинг марафону 2019. Київ

 

642 571 гривня — сума, яку вдалось зібрати спільними зусиллями 14 українських благодійних фондів, що брали участь у Фандрайзинг марафоні 2019 – Київ в рамках 9th Nova Poshta Half Marathon 7 квітня. Це одинадцятий доброчинний марафон, організований компанією Run Ukraine спільно з Українською біржею благодійності — головним благодійним партнером заходу.

 

“Фандрайзинг марафон – це добра традиція Run Ukraine, що була започаткована у 2014 році СЕО компанії Дмитром Черніцьким. Вже 4,5 років ми здійснюємо адресну допомогу в рамках наших бігових заходів і щоразу переконуємося у тому, що це має позитивний результат. Фонди і фандрайзери виконують важливу роль у таких ініціативах – вони починають публічно говорити про добрі справи, надихають, залучають інших, своїм прикладом демонструють, що кожен з нас здатен на більше, якщо вірити у свої сили. Бути благодійником – це велика відповідальність. Ми зібрали таку суму завдяки кожному, хто долучився до проекту та зробив пожертву на платформі Української біржі благодійності. Ми будемо продовжувати цю традицію, доки вона дає результат” – прокоментувала директор з маркетингу та комунікацій Run Ukraine Вікторія Веремієнко.  

 

Метою фандрайзерів, що брали участь у 9th Nova Poshta Half Marathon, було звернути увагу на гострі проблеми, вирішення яких знаходиться під загрозою через нестачу коштів. Тож небайдужі українці могли здійснювати підтримку будь-якого з проектів за власним розсудом на платформі Українською біржею благодійності в період з 12 березня по 12 квітня. Задля благородної мети в складі команд-фандрайзерів бігли разом медійні люди і просто небайдужі українці. Серед них відзначились:

1 місто —  Ірина Руденко, що представляла БФ “Крона”

2 місто — українська модель і телеведуча Анна Андрес, БО “Місто щасливих дітей”

3 місто — Ірина Вратарьова від БФ “Крона” .

 

“642 571 гривня на благодійність завдяки головній спортивній події країни! Цьогоріч в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2019 проходив Фандрайзинговий марафон, організований компанією Run Ukraine спільно з Українською Біржею Благодійності – головним благодійним партнером заходу.

Фандрайзинг марафон об’єднав на майданчику ubb.org.ua 13 благодійних фондів, які збирали кошти на різні соціальні проекти: допомога діткам з вадами серця, порушеннями слуху, муковісцидозом та такими діагнозами, як синдром Дауна й ДЦП; підтримка малечі, яка залишилася без батьківської опіки та допомога безпритульним тваринам. Відомі та ініціативні українці, актори, телеведучі, журналісти, бізнесмени й активісти об’єдналися під цією спортивно-благодійною ініціативою і стали обличчями благодійних проектів, закликаючи кожного вести здоровий спосіб життя і жертвувати кошти на вирішення найактуальніших в нашій країні проблем.

Завдяки залученню неймовірної кількості ініціативних людей цьогорічний фандрайзинговий марафон зібрав рекордні 642 571 гривень, які дозволять змінити на краще життя сотень людей по всій країні. Наше спільне досягнення вкотре доводить, що спорт та здоровий спосіб життя завжди йдуть поруч з добрими справами.” поділилась враженнями директор Української біржі благодійності Ірина Гуцол.

 

Цьогорічні фонди-учасники, завдяки яким було зібрано рекордну, на сьогодні, суму:

Крона — 181 378 грн

Місто щасливих дітей — 145 301 грн

Запорука — 72 720 грн

Помагаєм  — 47 404 грн

Happy Paw — 44 086 грн

Серця майбутнього — 40 000 грн

Крок вперед — 25 102 грн

Джерело  — 25 000 грн

Кожен Може — 16 412 грн

Відкриті долоні — 15 206 грн

Спорт заради миру — 12 463 грн

Щасливе і здорове дитинство — 12 420 грн

Отчий дім — 5 077 грн

Загальна сума — 642 571 грн

 

Доброчинність стала неодмінною частиною престижних бігових подій. Таким чином вдається акцентувати увагу українців саме на тому, що здоровий спосіб життя — це не тільки про тіло, але і про соціальну відповідальність. Цього року благодійні фонди збирали кошти для допомоги дітям, які мають такі проблеми зі здоров’ям як рак, вади серця, аутизм, муковісцидоз, та інші. Адресну грошову підтримку отримають проекти, що опікуються малюками, позбавленими батьківського піклування. Також свою частину людського піклування отримають мешканці притулків для тварин, що потребують соціалізації, яка спрощує пошуки нового дому.