• Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер
  • Партнер дистанції 10км
  • Генеральний спортивний партнер

Новини

19.03.2020

Київський півмарафон перенесено на 19-20 вересня 2020 року

10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON відбудеться 19-20 вересня 2020 року. У зв’язку зі світовою пандемією коронавірусу COVID-19 та карантинними заходами у столиці компанія-організатор Київського міжнародного півмарафону Run Ukraine прийняла рішення про перенесення заходу на друге півріччя 2020 року.  Нову дату вже погоджено з Київською міською державною адміністрацією. 

“Сьогодні наша країна та весь світ проходять випробування пов’язані з вірусом. Звісно, наша команда також працює над тим, щоб зберегти бігові події, адже цей сезон для нас має особливе значення: 10-а річниця Київського півмарафону, 5-й сезон Бігової Ліги, – ділиться генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький. Тенденцію перенесення подій ми спостерігаємо й у Європі. Цей рік буде важливий для всіх: і для учасників, і для організаторів. Ми маємо оздоровитися і пройти ці виклики з мінімальними втратами. Осінь буде перенасиченою з погляду бігових подій. А ще це буде період реанімації як для країни, так і для кожної родини. У цей час як ніколи має значення ваша підтримка кожного українського старту”.

Усі реєстрації зберігаються за учасниками та будуть актуальними для нових дат 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON.

Бігуни, які не зможуть взяти участь у Київському півмарафоні 19-20 вересня, мають можливість перенести свою реєстрацію на будь-який з літніх та осінніх заходів Under Armour Ukrainian Majors Running League 2020. Для цього до 27 квітня включно потрібно написати листа з проханням про перенесення реєстрації на [email protected]

Run Ukraine продовжує роботу над Київським півмарафоном, не відступаючи та не зупиняючись попри всі перешкоди. Ми знаємо, що 16 500 бігових сердець з України та всього світу підтримують нас і вірять нам. А ми понад усе на світі хочемо #бігтиразом з вами. Саме це надає нам сил.

Не панікуйте. Не втрачайте оптимізму, мийте руки і продовжуйте тренування. Після довгої темної ночі обов’язково приходить світанок. І саме ми, бігуни, добре знаємо, як круто зустрічати сонце біжучи.

19-20 вересня 2020 року.

Скоро зустрінемось.