До старту
залишилось
  • Титульний спонсор
До старту
залишилось

Новини

15.07.2020

Київський півмарафон 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON відбудеться в онлайн-форматі

Через світову пандемію коронавірусу COVID-19 Run Ukraine прийняла рішення про перенесення київського півмарафону 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON  в онлайн-формат.

Ми довго відкладали це рішення, сподіваючись, що обставини зміняться і проведення масових заходів стане безпечним для учасників. Ми консультувалися з експертами, вели перемовини з міською владою, Міністерством охорони здоров’я та Міністерством молоді та спорту. Наша команда пропрацьовувала усі можливі варіанти для того, щоб провести заходи “наживо”, як планувалося. Але цьогоріч, на жаль, офлайн-заходів не буде.

Пандемія триває, щодня в Україні фіксуються сотні нових випадків захворювання і дуже складно спрогнозувати, якою буде осінь. Багато світових бігових заходів, у тому числі мейджор-марафони, вже прийняли рішення про те, що не відбудуться у цьому році.

Ми не можемо обіцяти проведення Київського півмарафону 19-20 вересня в офлайн-форматі та скасувати захід в останній момент. Не можемо ризикувати вами, бігунами, та вашими близькими, проводячи масовий спортивний захід у розпал пандемії та сприяючи таким чином поширенню вірусу, який забирає життя. Тому Київський півмарафон цьогоріч відбудеться онлайн.

У межах Київського півмарафону цього року також відбудуться онлайн-забіги з собаками. Детальна інформація буде наприкінці липня.

Кожному бігуну, зареєстрованому на 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON, Run Ukraine надасть декілька варіантів подальших дій, тож учасник зможе обрати найбільш оптимальне для себе рішення. Зокрема, він зможе:

УВАГА! Для того, щоб скористатися наведеними можливостями, напишіть на [email protected] до 31 липня ВКЛЮЧНО. В іншому випадку ваша реєстрація буде автоматично перенесена на участь в онлайн-форматі.

Нагадаємо, у 2020 році Бігова Ліга Українських Мейджорів відбудеться онлайн та об’єднає 5 бігових заходів:

Харківський півмарафон 1st RUN UKRAINE KHARKIV HALF MARATHON та запорізький півмарафон 4th ZAPORIZHSTAL HALF MARATHON не скасовуються, але у 2020 році не відбудуться.

 

З деталями щодо перенесення заходів Бігової Ліги Українських Мейджорів в онлайн можна ознайомитися тут:

 

Можливості для учасників, які були зареєстровані на заходи Ліги у 2020 році, викладені тут: