• Офіційний водний партнер
 • Титульний спонсор
 • Партнери дистанцій

Фандрайзинг марафон

З 10 березня по 10 квітня в Україні проходить Весняний фандрайзинг марафон Run Ukraine, організований компанією Run Ukraine спільно з Українською біржею благодійності.

 

Незважаючи на перенесення Київського півмарафону 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON через карантинні заходи, українські фандрайзери-благодійники продовжать бігати та активно пропагувати здоровий спосіб життя, який зараз актуальний як ніколи.

 

З 10 березня по 10 квітня 2020 року “добрі бігуни” збиратимуть кошти на реалізацію благодійних ініціатив для 10 різних фондів. Серед них гравець баскетбольного клубу “Київ-Баскет” Євген Болоценко, журналістка та блогерка Аліна Шубська, телеведуча Валерія Крук (CoolBaba), народний депутат Роман Лозинський, співвласник та засновник мережі кінотеатрів “Планета кіно” Дмитро Деркач, журналістка і райтер Катерина Циганкова, команда маркетинг-агентства “Fedoriv agency” та ще кілька десятків небайдужих людей.

 

Кожен з них обрав певну благодійну ініціативу, яка змінить Україну на краще. Приєднуйся, адже добрі справи не йдуть на карантин!

Обирай свій фонд, свого героя та долучайся до благодійних проєктів Весняного фандрайзинг марафону Run Ukraine. І, звісно ж, бережи себе!

Збір коштів триватиме до 10 квітня на сайті благодійного партнера Run Ukraine – Української біржі благодійності

 

 

Запорука


Happy Paw


Помагаєм


 
Команди фонду ‘Запорука’ бігтимуть на “Дачу”. “Дача” – це єдиний в Україні центр, де діти з усієї країни живуть разом зі своїми родинами під час та після лікування раку, завдяки чому швидше одужують. Одночасно в будинку проживають шість родин, а допомоги потребують 15. За 10 років “Дача” безкоштовно прийняла понад 1000 родин!

Мета кожної команди – додати цеглинку у будівництво нової ‘Дачі’, яка зможе вмістити усіх, хто цього потребує.

Мета фонду – закупити господарчі товари, які допоможуть зробити перебування тварин в притулках більш комфортним і збільшити шанси на те, щоб їх забрали додому швидше.

 1. Fedoriv agency
 2. Дмитро Деркач
 3. Happy Paw
 4. Katana Group
 5. Євген Болоценко
 6. Аліна Шубська
 7. Ірина Солан
 8. Bones Cola
БФ “Помагаєм” з 2009 року надає підтримку важкохворим дітям. Хочемо, щоб цей весняний марафон забезпечив Юру Петренка життєво необхідними ліками та харчуванням!

Відкриті долоні


Місто Щасливих Дітей


Навчально-реабілітаційний центр “Джерело”


БФ “Відкриті долоні” закуповує кисневі апарати і видає їх хворим у безкоштовне користування, аби люди не задихались.

 1. Марія Айлен
 2. Дівчата з Ордену Святого Кросівка (ОСК)
 3. Антоніна Басова
 4. Ксенія Джуган
Центр допомоги дітям “Місто щасливих дітей” – це унікальне місце, де рятують діток, яких кинули батьки, яких забрали у батьків-алкоголіків та наркоманів, які просто були знайдені на вулиці. Мета нашого благодійного Марафону – збір коштів на оплату рахунків за тепло, воду та світло, щоб наш будинок для сиріт був теплим, затишним та комфортним. Приєднуйтесь до доброї справи, і разом з вами ми зможемо допомогти дітям відчути себе в безпеці та бути щасливими!

 1. Родина Руденко
 2. Анна і Тетяна
 3. Анатолій Кондратюк
 4. Валерія Крук (CoolBaba)
 5. Анастасія Новолоцька
 6. Юлія Мирошниченко
 7. Олена Стрілець
 8. Світлана Лучкань
 9. Іванна Возна
 10. Ольга Мендель
Щодня спеціально облаштовані мікроавтобуси привозять більше 100 дітей і молоді з інвалідністю на заняття і реабілітацію в Центрі Джерело, Львів. Кошти, зібрані на фандрайзинг марафоні, будуть використані на заправку цих чудо-автобусів.

 1. Тетяна Кузьменко
 2. Роман Лозинський
 3. Андрій Кучеренко
 4. Яна Казаріна
 5. Марта Рибак
 6. Марія Каранець
 7. Антоніна Гуменюк
 8. Олена Зелізна
 9. Тоня Міщенко
 10. Анастасія Маринович
КОЛО


Крок вперед


БФ шпиталь ім. Митрополита А. Шептицького


Благодійний фонд “Коло” уже не перший рік допомагає передчасно народженим діткам та купує медичне обладнання до лікарень для їх порятунку. Участь у марафоні для нас – це можливість допомогти тим, хто поспішив на старті.

  1. Тарас Назарук
  2. Олександра Балясна
  3. Марія Денисенко
  4. Олена Кривенко
  5. Олександра Скидан
Благодійний фонд “Крок вперед” в рамках фандрайзингового марафону збирає кошти на літній інклюзивний табір для підлітків з інвалідністю, що проживають в інтернаті. Це буде вже третій табір, і молоді люди дуже хочуть туди поїхати. Давайте допоможемо їхній мрії здійснитись!

 1. Zoolatech
 2. Inventor
 3. Катерина Циганкова
Наші бігуни підтримують програми допомоги дітям, що хворіють на невиліковні хвороби, учасників АТО та програму “Гідна старість”.

  1. Даша Малахова
  2. Володимир Горянський
  3. Р.Корнійко
  4. Юрій Ткач
Child.ua


 
Наша мета – зібрати кошти на організацію першого в Україні інклюзивного творчого табору GALAXY CAMP (Мукачівський р-н), в якому застосовуються інноваційні методики соціальної та психологічної реабілітації дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.